5.2 Додавання площі до договору

До договору може бути прив`язано декілька площ. Для додавання нової площі потрібно перейти у розділ Договори- Договори. У таблиці договір натиснути мишкою на запис у колонці Орендні площі, у відповідному потрібному договору.

Після вищесказаних дій відкриється нова вкладка з таблицею, де вказані всі площі по договору (рис.29).

Рис. 29 Таблиця площі договору

Для додавання нової площі потрібно натиснути кнопку «Додати площу», після чого відкриється діалогове вікно додавання площі (рис.30).

У діалоговому вікні у полі «Місце» обираємо назву площадки, у полі «Ціна за 1 м2» вказуємо вартість оренди за 1м2, і в полях «Початок строку дії» і «Кінець строку дії» відповідно дату початку і кінця оренди площадки.


Рис.30 Вікно додавання площадки до договору

 

Для збереження потрібно натиснути кнопку «Редагувати».

По кожній майданчику можна внести додаткові дані, для цього в таблиці Договору - Площі необхідно вибрати потрібну площу і натиснути лівою клавішею миші на іконку в колонці.

Відкриється діалогове вікно редагування даних по площі, де крім внесених даних при додаванні площі (вартість оренди 1 м2, початку і кінця терміну дії) можна внести дані про суму експлуатаційних, вибрати тип використання приміщення (в особистих цілях, в господарській діяльності).