Розмежування прав і безпека

Для розмежування прав і безпеки у програмі

1. Надається персональний логін і зашифрований пароль для кожного користувача.

2. Обмежується доступ до пунктів меню та окремих функцій.

3. Встановлюється з'єднання між клієнтом і сервером за протоколом SSL.

4. Встановлюється фізично захищений сервер.5. Створюється резервна копія.

Персональний логін і пароль

Увійти до програмного забезпечення SOFTPRO:ОРЕНДА+ можливо тільки при наявності персонального логіна і пароля. Програма веде історію роботи за кожним з користувачів, що дозволяє відстежити потенційного зловмисника.

Обмеження доступу до пунктів меню

Адміністратор може регулювати рівні доступу в меню для різних груп користувачів. Наприклад, одна група користувачів має доступ тільки до договорів і план-схемами, а друга — ще й до фінансів.

Обмеження доступу до окремих функцій

Адміністратор може обмежити доступ до окремих функцій, таких як редагування, друк і видалення. Як наслідок деякі користувачі зможуть переглядати дані, але не зможуть їх змінювати.

З'єднання між клієнтом і сервером за протоколом SSL

Щоб убезпечити передачу даних між сервером і користувачем, пропонуємо до використання систему криптографічного протоколу SSL.

Всі паролі зберігаються в зашифрованому вигляді

При спробі злому або розкраданні логінів і паролів їх практично неможливо використовувати. Така інформація зашифрована.

Захищений сервер

Дані зберігаються на захищеному сервері організації. Користувач може з'єднуватися із сервером за допомогою інтернет-браузера та передавати нові дані. Доступ до сервера фізично обмежений.

Щомісячне / щотижневе / щоденне резервне копіювання

Резервне копіювання потрібне для відновлення даних у разі збоїв, диверсій та інших форс-мажорних обставин. У програмному комплексі реалізована гнучка система резервного копіювання. Налаштування дозволяють виставити частоту резервування даних від щоденного бекапу до щомісячного. Додатково можна налаштувати тип даних, які потрібно резервувати. Дані можуть резервуватися не тільки на серверах організації, але й у хмарі.