5.1 Додавання нового договора

Додати новий договір можна у розділі Договори ► Договори.

Перед  додаванням нового договору у фільтрі у верхньому куті, необхідно обрати поверх.

Для додавання нового договору, потрібно у Додатковому меню натиснути кнопку Додати – Договір. Після вищесказаної дії відкривається вікно додавання договору (рис.28), в якому потрібно внести інформацію про новий договір.

Рис.28 Додавання нового договора

Вікно додавання договору має 4 вкладок: Сторони і строки, Умови, Додаткові умови, Послуги, У вкладці Сторони и строки:

У вкладці Дод. умови вноситься інформація про додаткові умови договору, таких як зміна орендної плати, суборенда, дозвіл на використання юридичної адреси, умови розриву договору, ціну електроенергії для тих, у кого стоять лічильники.

У вкладці «Послуги»:

Поля з зірочкою* - обов'язкові для заповнення.

Без заповнення полів із зірочкою неможливо буде додати новий договір. Рекомендовано заповнювати всі поля у таблиці даних про договір. На основі заповнених даних про договір, формується новий запис у таблиці. При генерації різних документів, програма підставляє всі дані із цього запису (наприклад, в графу «Реквізити»). Відповідно, якщо поле, потрібне для генерації , не заповнене – документ буде відображатися не коректно. Щоб запобігти подібним випадкам, слід повністю заповняти всі поля у вікні редагування.

Після заповнення інформації про договір, слід натиснути на кнопку «Додати». Після додавання, новій договір з`явиться у новій таблиці.