Про продукт

Платформа SOFTPRO:ОРЕНДА+ являє собою високоефективне рішення для обліку оренди комерційної нерухомості.

Програма спрощує роботу з даними про орендарів і орендодавців, об'єкти нерухомості, укладені договори з доповнення до них, комунальні послуги і витрати на експлуатацію приміщення. Функціонує одночасно як сховище і робочий простір у цифровому форматі.

Скориставшись програмним рішенням, орендодавець:

  • Отримає максимально повну картину про результативність свого бізнесу, показану у детальних графіках, схемах і діаграмах.
  • Зможе ефективно контролювати рівень доходів і витрат, пов'язаних зі здачею кожного конкретного об'єкта в оренду.

Шляхом легкого налаштування платформа може бути адаптована для роботи в кожній із країн СНД, включаючи, Грузію, Казахстан, Узбекистан і Азербайджан. При цьому будуть враховуватися особливості чинного законодавства конкретної держави.

Додатковим плюсом стане і можливість інтеграції додатка з програмним забезпеченням 1C, системами ERP і веб-сайтом користувача.

Якщо ви бажаєте придбати програму для обліку орендарів і орендних площ за доступною ціною, то зв'яжіться з нами за телефонами або напишіть запит на електронну скриньку arenda2@softpro.ua

+38 (068) 979 32 34

Ми гарантуємо комплексну підтримку всіх нових користувачів, а також забезпечимо впровадження онлайн і офлайн-версій нашого продукту в максимально короткі терміни. Крім того, ви можете замовити безкоштовну демоверсію вже зараз.