Торгові та бізнес-центри

Великі торгові майданчики й офісні комплекси завжди потребували ефективний інструмент, здатний оптимізувати й автоматизувати процес здачі в оренду приміщень

Як просто і зручно автоматизувати роботу торгового та офісного центру?

Для автоматизації управління нерухомістю торгових та бізнес-центрів, ефективного ведення бізнес-процесів SOFTPRO:ОРЕНДА+ володіє усіма необхідними засобами

Оптимальний облік

Максимально спростить процес обліку оренди площ, призначених для комерційного використання, включаючи магазини, кафе, ресторани, аптеки та приміщення під облаштування офісів.

Мінімізація паперового діловодства

Оптимізує ведення документації, зокрема й договорів з орендарями з додатковими угодами.

Інструменти аналізу

Надасть детальний аналіз економічної складової при здачі в оренду площ і місць для розміщення реклами (з урахуванням даних про прибуток, боржників та поточні витрати).

Пов'язані дані

Об'єднає дані про всіх контрагентів з можливістю виведення докладної інформації про кожного з них.

Комплексна і ефективна автоматизована інформаційна система управління нерухомістю

У результаті впровадження SOFTPRO:ОРЕНДА+ дохідна частина бюджету оренди нерухомості може збільшитися за рахунок появи додаткових орендних площ, мінімізації людського фактора і збільшення швидкості ухвалення рішень.

Фінанси

Автоматичні нарахування до оплати. Контроль грошових надходжень. Моніторинг заборгованостей. Імпорт/експорт нарахувань та платежів.

Інтерактивна план-схема

Огляд вільних площ і рекламних майданчиків. Оперативний перегляд об'єкта на план-схемі. Редактор план-схем. Типізація площ.

Звіти

8 стандартних шаблонів. Конструктор звітів. Імпорт в форматах Excel, Word, PDF. Висилка на email.

Статистика

Загальної суми нарахувань платежів та боргу. Суми нарахувань за певний час. Нарахувань за договорами. Платежів за договорами. За місяць і за рік.

Розширення

Сайт з вітриною нерухомості. Особистий кабінет орендаря. Модернізований документообіг. Бюджетування.

Договори

База договорів. Формування схеми оплати. Класифікація залежно від поточного стану договору. Завантаження скан-копії документів. Редагування і пролонгація. Швидкий пошук. Шаблони.

Розмежування прав і безпека

Персональний логін і пароль. Обмеження доступу до пунктів меню (розділів). Обмеження доступу до окремих функцій. Захищене з'єднання за протоколом SSL. Шифрування паролів. Резервна копія.

Ведення комунальних послуг та лічильників

Моніторинг показників. Облік пропорційно займаній площі. Облік за кожною з послуг. Розрахунок вартості комунальних послуг.

Синхронізація

З програмами бухгалтерського обліку. З системами планування ресурсів підприємства. З клієнт-банком. З сайтами і порталами.

Об'єкти розташовані в різних містах чи країнах? Обирайте єдину систему управління орендою нерухомості SOFTPRO:ОРЕНДА+

Рішення SOFTPRO:ОРЕНДА+ має широке застосування як за географією користувачів, так і за видами підприємницької діяльності

Торгові центри

Бізнес-центри

Бізнес-парки

Офісні будівлі

Індустріальні парки

Розважальні центри