Нові можливості

Управління нерухомістю в торгових або бізнес центрах - складний процес, що включає безліч процесів, в яких задіяні: відділ оренди, обслуговуючий орендарів; комерційний відділ, що займається розвитком проекту; відділ маркетингу, який стимулює попит в цілому; відділ реклами, що забезпечує фінансові потоки від реклами; оперативний відділ, який гарантує ефективну роботу об'єкта та інші. Для автоматизації роботи відділів більшість компаній або використовують саморобні нестабільні рішення, або не використовують зовсім, зберігаючи і обробляючи дані в Excel. У той же час керівники компаній в економічно розвинених країнах вважають за краще рішення, що охоплюють максимальну кількість бізнес-процесів.

Більше ніколи

Не витрачайте час на пошук приміщень. Дивіться актуальну зайнятість на інтерактивній план-схемі.

В одній програмі

Об'єднайте всі щоденні завдання по оренді. Створіть віртуальний офіс з єдиною базою даних про оренду.

Вдома і в офісі

Наше веборієнтоване рішення дозволить вести бізнес як з будь-якої точки світу, так і в межах будівлі з внутрішнім сервером.

В один клік

Формуйте нарахування до оплати та звіти. Отримайте доступ до договорів, контактів і заявок від клієнтів.

Використовуйте всі дані

Вивчайте статистику фінансів і договорів, яку збирає програма. Спостерігайте за тим, як виконується бізнес-план.
0,1%
Людського фактора.
на 30%
Більше успішних угод.
90%
Придбали програму після роботи в демо-версії.
100%
Захист від шахрайства.
Конфиденциальность

Конфіденційність

Ви можете обмежити доступ інших користувачів до обраних підсистем і дій у програмі. Паролі для входу зберігаються в зашифрованому вигляді. З'єднання з сервером встановлюється за SSL-протоколом.

Конфиденциальность

Резервна копія

У випадку форс-мажорів, втрати або пошкодження даних, проблем з сервером, інформацію можна відновити з резервної копії.

Конфиденциальность

Синхронізація (1С)

Модуль синхронізації REST API JSON дозволяє Оренді + "спілкуватися" з іншими програмами та забезпечує інтеграцію з такими ПО, як 1С і ERP.

Конфиденциальность

Безкоштовний демонстраційний період

Вибір про покупку програми має бути усвідомленим. Протягом 20 днів ми пропонуємо вам скористатися безкоштовною демоверсією.

Конфиденциальность

Безболісне впровадження

Ми будемо підтримувати вас у впровадженні програми від початку і до кінця. Забезпечимо плавний перехід з поточної системи управління і зв'яжемо Оренду + з іншими програмами.

Конфиденциальность

Індивідуальний підхід

Наші розробники зможуть підтримати ваш бізнес і розробити додатковий функціонал до програми. Незалежно від запиту, ми тут, щоб забезпечити ваше зростання з Орендою +.