Про компанію

Компанія SOFTPRO - розробник програмного забезпечення.

З 2008-го року компанія співпрацює з клієнтами з України, країн Прибалтики (Естонії, Латвії, Литви), Центральної Азії (Казахстану, Киргизії, Узбекистану, Туркменії, Таджикистану), Центральної Європи (Чехії, Польщі, Німеччини).

Головний офіс SOFTPRO розташований у Києві.

НАШІ ПОСЛУГИ

Надаємо ІТ-послуги від попереднього обстеження і аналізу бізнес-процесів організації до складання технічного завдання, розробки, впровадження та технічної підтримки.


КОМПАНІЯ ПРАЦЮЄ В СФЕРАХ


✔️ Оренда комерційної нерухомості.

Створили веб-програму для ефективного обліку комерційних площ Оренда + для управлінців торгових / офісних центрів, ринкових площ, складів і агентств нерухомості.

✔️ Електронна комерція.

Створили інтернет-магазини для OKwine, Aptekar.ua, Svitoch.ua, Zenkis.shop, Eferretti.com, а також інших сучасних ритейлерів.

✔️ Розробка сайтів.

Створили інтернет-майданчики для privatreforma.com, technical.com.ua, kyivgarden.com, lemken.com.ua і інших бізнесів.

✔️ Геоінформаційні технології.

Створили понад 80 геопорталів для міст, областей і селищ (див. географію впровадження на сайті SOFTPRO). Підтримуємо "Українське товариство геодезії і картографії".


НАША МІСІЯ

Об'єднуємо розробників і клієнтів, щоб створювати необхідні продукти. Допомагаємо зростати бізнесам, підвищуємо довіру до держструктур і полегшуємо життя кожного користувача нашого програмного забезпечення.

Технології, які ми використовуємо