5.6 Місячні дані та тарифи по договорам

Щоб внести щомісячні плати по договору ( постійні та що місячні) потрібно перейти у розділ Договори - Договори вибрати Договір та натиснути мишкою на кнопку місячні дані і тарифи по договору  у колонці Дії.

Після вищезазначених дій відкриється нова вкладка, де буде показана інформація о щомісячних і постійних послуг (рис. 34) по договору.Рис. 34 Таблиця місячних даних і тарифу по договору

Одноразові послуги. Щоб додати тариф на одноразову послугу необхідно в розділі  місячні дані і тарифи по об’єкту  натиснути на кнопку Додати тариф на послуги. Після чого у діалоговому вікні що відкрилося (рис.35) необхідно в поле «Тип послуги» обрати тип послуги, наприклад вивіз сміття, прибирання приміщення, штрафи тощо. В поле «Кількість послуг» - необхідно внести кількість наданих послуг, в поле «Тариф» - вартість одиниці послуги в поле «Інформація» по бажанню користувач може внести коментарі.

Для збереження даних необхідно натиснути кнопку Додати, для відміни - Скасування


Рис. 35 Вікно  додавання одноразової послуги по договору

Після вищесказаних дій послуга з`явиться в таблиці. Видалити її можна натиснувши на кнопку видалити  у колонці Дії відповідного запису про платіж. Після чого у вікні що вспливає підтвердити видалення натиснувши на кнопку Ок.

Постійні послуги. Щоб додати тариф на постійну послугу, необхідно в розділі щомісячні дані і тарифи по об`єкту (підрозділ Постійні послуги) напроти відповідної послуги натиснути на кнопку редагувати  у колонці Дії. Після чого в відкритому діалоговому вікні (рис.36) необхідно в полі «Кількість послуг» необхідно внести кількість  послуг що надаються, в поле «Тариф»- вартість одиниці послуги  і в поле «Інформація» по бажанню користувач може внести коментарі.

Рис. 36 Вікно Правки

Для збереження даних необхідно натиснути кнопку Правка, для відміни – Відмінити .