Про програму

Програма для автоматизації обліку та аудиту оренди приміщень або торгових площ - комерційної нерухомості, що здаються в оренду або суборендуПрограма для автоматизації обліку та аудиту орендиПрограма обліку оренди та управління нерухомістю призначається для постійного, раціонального, оперативного управління та обліку об'єктів комерційної нерухомості: офіси, торговельні площі, готелі, мотелі, апартаменти, магазини, ринки, складські приміщення, гаражі.

Програми автоматизації для оренди створюються на основі успішного досвіду багатьох керуючих компаній і можуть бути спеціалізовані саме під ваші цілі.

Програма аудиту оренди та управління нерухомістю має інформацію про багатьох об'єктах нерухомості, інформація структурується за принципом «Обьект - Суб'єкт» (будівля - квартири, готель - номери і так далі).

Програма оренди використовується, в основному, керуючими компаніями і власниками, які самостійно ведуть свої справи. Система обліку в програмі конфигурируется для будь-якого періоду оплати. У відмінності від подібних систем для аудиту оренди, ми інтегруємо відразу всі необхідні функції і розділи для обліку, і їх не потрібно потім докуповувати окремо.

Програма та система обліку, аудиту та автоматизації оренди вашого бізнесу.Існують різні модулі, наприклад, для бронювання подобової оренди в готелях і т. Д ..

Програми обліку оренди постійно оновлюються і вдосконалюються, ріелтори заточують їх під себе. Крім звичайних баз даних, можливо відслідковувати дані по різних параметрах нерухомості - від зберігання документів до повного переліку оснащення обладнанням кожної кімнати, посилання на гарантійні терміни, продавці і постачальники послуг. Спеціально для них програма оренди вигідно збільшується за можливостями.

Програма оренди для квартир, перш за все, має більш розширену систему обліків фінансових потоків, а так же систему з розподілу прибутку і витрат по всіх об'єктах нерухомості. Так як однієї нерухомістю може володіти кілька людей, фінансовий облік ведеться відповідно до частки власності кожного, по кожному окремо взятому об'єкту.

Багато уваги приділяється керуючої компанії.


Програма обліку оренди враховує всі прибутково-видаткові операції по всіх об'єктах і автоматизовано враховує відсотки прибутків керуючих компаній по кожній операції, і не важливо, відбулася заміна лампочки або офіс здали в оренду.

Особливістю програми є інтегрована система для бронювання об'єктів будь-якого терміну оренди. А так же, система з графічним відображенням рентабельності експлуатації об'єкта. З її допомогою керуючий завжди зможе стежити за станом справ у своєму бізнесі, порівнювати показники і відстежено.

Наші програми для автоматизації обліку та аудиту оренди відрізняються якістю і надійністю!