Розробники

РОЗРОБНИКИ І ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ "ОРЕНДА +"Програмний комплекс ОРЕНДА був розроблений в 2007 році фахівцями компанії SOFTPRO ™ (раніше LOGICA), як інструмент оптимізації роботи відділу оренди одного з торгових центрів.


Завдання проекту полягало у структуризації обліку договорів оренди, ведення звітності та візуального відображення ситуації по орендним площам.


Керівником розробки і безпосередньо головним програмістом, по сьогоднішній день, є директор компанії SOFTPRO- к.т.н. Черин Андрій Геннадійович. В процесі розробки та подальших модернізацій в команді проекту ОРЕНДА було задіяно понад 50 осіб програмістів, верстальників, дизайнерів, тестувальників і т.п.


Завдяки відмінним знанням фахівців SOFTPRO в області об'єктно-орієнтованого програмування та реалізації, на той момент прогресивної веб-орієнтованої платформи, програмний комплекс ОРЕНДА був впроваджений відразу в кілька торгових об'єктів. За перших 2 місяці після впровадження, програмний продукт окупив кошти, затрачені на ліцензію.Автором і власником програмного продукту ОРЕНДА+ є, CEOSoftPro ™ - к.т.н Черін Андрій Геннадійович.