ОРЕНДА+

Підсистеми

Версія: 1.2.2Історія змін

Зроблено в Україні

Публічна частина

Доступна для кожного

Візуалізація всіх об'єктів оренди на карті
Доступність базової інформації всім користувачам сайту
Можливість відображення не тільки у вигляді точкових об'єктів, але й полігонами (напр. для земельних ділянок)
Автоматична синхронізація даних між публічною та адміністративною частиною

Базова версія ОРЕНДА+

Об'єкти оренди та договори
Програма ОРЕНДА+ надає можливість детального опису об’єктів оренди, договорів по кожному об’єкту, контроль орендодавців та орендарів. Перегляд інформації по всім пов'язаним платежам, лічильникам, нарахуванням та ін.
Контрагенти та взаємодія з клієнтами
Програма ОРЕНДА+ пропонує оптимізований інтерфейс для ведення детальної інформації щодо клієнтів, доступний перегляд пов’язаних з ними договорів оренди, заявки по договорам та орендовані об’єкти.
Фінанси, статистика, звіти
Програма ОРЕНДА+ пропонує зручне рішення для ведення повного обліку платежів, виручки по клієнтам та обігу коштів. Зручна система статистики та звітів дозволяє відслідковувати динаміку змін оплат, нарахувань та багато іншого.
Експлуатація
Програма ОРЕНДА+ допомагає вести облік показників лічильників, обслуговування приміщень та багато іншого для комплексного врахування витрат на забезпечення приміщень.

Модуль "Бюджетування"

Програма ОРЕНДА + пропонує зручний інструментарій для ведення річного бюджету за базовими об’єктами (наприклад цілий ТРЦ)
Інтерфейс «Видатки» дозволяє вести загальний облік видатків по всім об’єктам із врахуванням організацій.
Система планування дозволяє складати помісячні плани надходжень/видатків та одразу отримувати підраховані дані щодо прибутків.
Доступна можливість одразу додавати дані про оплату видатків, що за рахунок синхронізації даних допомагає програмі ОРЕНДА+ автоматично коригувати бюджет.

Модуль "Електронний документообіг"

Модуль «Електронний документообіг» програми ОРЕНДА+ дозволяє налаштовувати власні бізнес-процеси.

Налаштування бізнес-процесу для погодження документів дозволяє користувачам програми ОРЕНДА+ розподіляти задачі між виконавцями в системі.

За рахунок установлення термінів виконання програма ОРЕНДА+ дозволяє відслідковувати всі етапи проходження бізнес-процесу

Програма ОРЕНДА+ допомагає вести облік виконаних бізнес-процесів, при цьому надаючи зручну систему фільтрів для пошуку потрібного.

Зворотній зв'язок

Із задоволенням проконсультуємо Вас з питань ціноутворення, впровадження та технічних можливостей програмного забезпечення