Інтерактивна план-схема

Функціональні можливості план-схеми

Ведення реєстру об’єктів оренди. Прив’язка об’єкта до карти. Обведення, редагування, видалення приміщень з використанням панелі редагування.

Оперативний перегляд об'єкта на план-схемі

Завантажуйте план-схеми приміщень, щоб відстежувати ситуацію щодо завантаженості орендних площ/наявності вільних площ. Порівнюйте плюси і мінуси місцерозташування за позначками на план-схемі.

Редактор план-схем

У вбудованому редакторі можливий поділ території на орендні зони, для зручності закріплювати за ними номери і відповідального менеджера. Розмітка проводиться на тлі плану БТІ, який попередньо завантажують у програму.

Типізація площ

Щоб спросити пошук, групуйте об'єкти в програмі відповідно до їхнього призначення. Основні групи: універсальний об'єкт, торгова площа, офісна територія службова територія і місця громадського користування.

Підказки

Якщо навести на орендну площу курсором, з'явиться вікно з контактами орендодавця і / або орендаря, номером договору, площею приміщення, номером об'єкта, відповідальним менеджером і посиланням для переходу до договору оренди.

Сховище документів

Окрім БТІ плану, зберігайте технічну документацію і паспорт об'єкта орендування. Отримайте доступ до них з будь-якого комп'ютера.