Управління договорами

Функціональні можливості

1. Ведення бази даних договорів. 
2. Формування схеми оплати оренди за приміщення та за надані послуги. 
3. Відображення договорів оренди в реєстрі договорів залежно від їх поточного стану. 
4. Виконання фінансових операцій.

Усі потрібні договори

Зберігайте у програмі всі договори щодо оренди, суборенди, реклами та експлуатації. Слідкуйте за виконанням договірних зобов'язань.

Шаблони

Скористайтеся вбудованими шаблонами договорів оренди, рахунків на оплату, акту виконаних робіт. Редагуйте шаблони онлайн, друкуйте або заповнюйте в електронній формі.

Швидкий пошук

Введіть у поле пошуку серію або номер договору, аби знайти потрібний договір оренди. Користуйтеся фільтрами для пошуку договорів за об'єктом орендування, статусом, типом договору та часовими межами.

Скан-копії документів

Прикріплюйте скан-копії договорів з мокрими печатками та підписами до електронного документа. Переглядайте і друкуйте документи з будь-якого комп'ютера.

Додаткові угоди та пролонгація

У разі зміни суми орендної ставки, збільшення / зменшення площі та інших динамічних обставин додавайте до договору додаткову угоду. Подовжуйте чинність угоди у випадку пролонгації. 

Депозити за договорами

При заповненні договору можна вказати депозити за оренду. Якщо депозит неповний, решта суми автоматично перейде в нарахування до оплати. 

Статистика укладання угод

Для оцінювання результатів з укладання угод, скористайтеся статистикою в програмі. Дізнайтеся про кількість чинних, проєктних і архівних договорів; чисельність нових договорів і тих, чинність яких звершується цього місяця.