Знайти приміщення в один клік

15.07.2020
Знайти приміщення в один клік
У програмі SOFTPRO:Оренда+ для електронного обліку оренди нерухомості можна в один клік знайти потрібне приміщення. Розповідаємо, як це зробити і які переваги в автоматичного пошуку.

Як побудована програма?
Для обліку об'єктів нерухомості — будинків, паркувок, приміщень, майнових комплексів, рекламних місць — у програмі два розділи:

 • Базові об'єкти
Розділ містить великі об'єкти нерухомості. Вони можуть об'єднувати кілька майданчиків, розташованих в одній будівлі або в комплексі будівель.
Нариклад: торговий центр NATA MALL, розташований на вул. Васильківська в м. Київ. • Підлеглі об'єкти
Розділ містить об'єкти, розташовані на території базового об'єкта.
У нашому випадку — торгова площадка Smart Shop, розташована в NATA MALL.


Як знайти приміщення?

1. Пошук за словами
Відкриваємо вкладку "Всі об'єкти". Вводимо в пошуковий рядок слово.
Наприклад: Smart. У нас тільки один об'єкт з такою назвою.2. Фільтри
 • Вибудовуємо фільтри за об'єктами.
  Наприклад, якщо клієнт цікавиться приміщення в конкретному будинку. В такому випадку зручно обрати базовий об'єкт і подивитися всі вільні в ньому приміщення.
 • Обираємо тип приміщення і/або категорію.
  Якщо тип — це будівля, приміщення, майновий комплекс і рекламне місце, то категорія — це призначення: торгове, офісне, службове, загального користування або універсальне.3. Площа.
Часто буває, що для комерційного використання приміщення вимагається мінімальна площа для отримання ліцензії на проведення того чи того виду діяльності.

За законодавством України площа аптеки повинна становити не менше 50 кв. м. Щоб знайти приміщення під аптеку, вводимо відповідне число в пошуковому рядку.

4. Карта
Відкриваємо інтерактивну карту та обираємо базовий об'єкт, який нас цікавить. При натисканні на об'єкт виводимо коротку інформацію з його характеристиками.Для отримання докладної інформації натискаємо "детальніше" та переходимо до картки об'єкта, в якій про нього зібрана вся наявна інформація.

У цій статті ми розглянули способи пошуку з використанням:
 • ключових слів;
 • фільтрів;
 • заданої площі;
 • інтерактивної карти.
Якщо у Вас ще залишилися питання щодо пошуку об'єктів, надішліть їх на пошту arenda2@softpro.ua, і ми відповімо Вам.