Щомісячна оплата: онлайн-версія програми SOFTPRO:Оренда+

21.08.2020
Щомісячна оплата: онлайн-версія програми SOFTPRO:Оренда+
Ви шукайте програмне забезпечення, яке не потрібно встановлювати на комп'ютер? Ви працюєте віддалено і не використовуєте власний сервер? Ви хочете побачити програму в дії, перш ніж прийняти рішення про покупку — онлайн-версія програми SOFTPRO:Оренда+ для Вас!

  • Облік у браузері
Увійти в програму можна з використанням будь-якого сучасного браузера (Safari, Google Chrome) при використанні персонального логіна і пароля.

  • Щомісячна оплата
Замість покупки повної версії програми і встановлення на власному сервері, ви можете здійснювати оплату щомісячно. Щоб дізнатися вартість онлайн-програми, перейдіть в меню Продукт — Тарифні плани.

  • Всі файли — онлайн
Онлайн-сховище SOFTPRO: Оренда + дозволяє зберігати контакти, план схеми приміщень, скан-копії договорів, виписки за рахунками та багато інших даних. Доступ до цієї інформації суворо регламентований.

  • Потрібні інструменти
Повна версія програми — універсальний інструмент, який підходить 90% наших клієнтів.
Надаються модулі: управління договорами, інтерактивна план-схема, облік орендарів і орендодавців, управління фінансами, ведення комунальних послуг та лічильників, звіти, синхронізація, розмежування прав і безпека.
Як і в стандартній версії, можна придбати розширення: документообіг, кабінет орендаря: бюджетування.

  • Постійне оновлення
За аналогією з серверною версією SOFTPRO:Оренда+, програма регулярно оновлюється, а Ви маєте доступ до найсучасніших інструментів для обліку нерухомості.

Якщо вас зацікавила програма SOFTPRO: Оренда + і ви хочете отримати додаткову консультацію, напишіть нам на пошту arenda2@softpro.ua.

Або 🇺🇦 телефонуйте:
8 (044) 360 53 20
+38 (050) 161 74 60
+38 (068) 979 32 34