Управління фінансами

Задачі підсистеми

1. Контроль виставлених сум платежів за оренду та послуг.
2. Контроль грошових надходжень з обліку оренди на основі оплати рахунків.
3. Моніторинг заборгованостей.
4. Імпорт/Експорт нарахувань та платежів у форматі .json.

Розрахунок боргів і переплат

Борг і переплата = різниця суми нарахувань і платежів. Такі дані в програму вводяться на початок і кінець обраного періоду. Простежується позитивна чи негативна динаміка боргу/ переплати, яку можна переглянути в розділі "Статистика".

Автоматичні нарахування

В умовах договору оренди прописуються умови оплати. На основі цих даних у функціоналі програми можна зробити автоматичне нарахування до оплати.

Розподіл фінансів

Якщо оплата вже здійснена клієнтом, але сума не розподілена, програма може розподілити суму  на покриття комунальних послуг і послуг з експлуатації в автоматичному режимі. Розподіл відбудеться в порядку пріоритетності, який попередньо вказує користувач програми. 

Ручне управління

Будь-яку операцію щодо управління фінансами ви можете скасувати або прописати в ручному режимі. 

Моніторинг

Для підвищення прозорості у програмі реалізована функція моніторингу за актуальними нарахуваннями, платежами, боргами та депозитами, що сприяє оптимізіції витрат на підприємстві.

Витрати

У програмі ведеться облік витрат за різними статтями, такими як комунальні та експлуатаційні платежі, оплата послуг з реклами. Розраховується як сума для сплати загалом, так і окремо за кожною з послуг.

Проводка платежів через банк і касу

Усі платежі та нарахування мають ознаку рахунку: банк (безготівковий розрахунок) і каса (готівковий розрахунок). Процеси можна як автоматизувати, так і відкоригувати /перевести на ручне управління.