Система «Оренда+» стає розумнішою – в ній можна здійснювати всі види автоматизованих нарахувань

02.10.2019
Система «Оренда+» стає розумнішою – в ній можна здійснювати всі види автоматизованих нарахувань

У сучасних умовах перед власниками об'єктів комерційної нерухомості та організаціями, що займаються управлінням комерційною нерухомістю, постає складне завдання – забезпечення підвищення рівня прибутковості об'єкту нерухомості та збереження розвитку його матеріально-технічних властивостей в довгостроковій перспективі.  Вдале рішення цього завдання неможливе без вдосконалення наявних методів управління об'єктами комерційної нерухомості, їх адаптації до умов ринку, а також діджиталізації процесу управління. Як же ефективно управляти комерційною нерухомістю? Як зробити так, щоб вона приносила максимальний дохід?

31321730-e4e9-11e9-8626-c9beefdd0e62.jpg

Експерти прогнозують, що протягом найближчих 10-15 років IT-технології витиснуть людину з багатьох сфер діяльності, у тому числі змін чекають і на ринку нерухомості. Вже зараз бізнес готується до зміни звичних бізнес-моделей. 

Приклади використання єдиних реєстрів та digital-інструментів варто шукати на прогресивних ринках США і Європи, де робота брокерів, аналітиків, консультантів з управління комерційною нерухомістю давно автоматизована. У загальнодоступному єдиному реєстрі міститься опис об'єктів, історія операцій, рівень орендних ставок і тому подібне. На українському ринку вже 8 років працює програма для автоматизації управління нерухомістю Оренда+ від компанії SOFTPRO. Програмне забезпечення постійно модернізується та розширюється, щоб відповідати всім вимогам користувачів. Наразі система дозволяє здійснювати всі види автоматизованих нарахувань, а саме:

485406d0-e4e9-11e9-8626-c9beefdd0e62.jpg

-  нарахування, які не залежать від площі (за охорону, за інтернет, за в'їзд на територію і т.д.);
-  нарахування за площею (ставка помножена на площу або стала ціна за приміщення);
-  нарахування як відсоток від виторгу орендаря;
-  нарахування за показниками лічильника (за електроенергію, за водопостачання, за газ).

88de6bc0-e4f1-11e9-8626-c9beefdd0e62.jpg

Також всі автоматизовані нарахування можуть нараховуватися з урахуванням кількості днів у місяці, так і незалежно від них. Сума нарахувань може щомісячно індексуватися або бути прив'язаною до курсу іноземної валюти.

Така система дозволить отримувати максимальний контроль над процесом оренди та витрачати мінімально часу на управління ним.

Детальніше з системою Ви можете ознайомитись тут.